GARANCIA OSOBNÉHO PRÍSTUPU

S dovozom áut zo zahraničia, predajom nových, malo jazdených a úžitkových vozidiel z krajín EU máme bohaté skúsenosti a ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a profesionálne. V našej ponuke sú prevažne vozidlá z veľkých flotíl, čiže všetky sú dôkladne preverené. Uprednostňujeme vozidla po jednom majiteľovi, nebúrané a s overeným počtom najazdených kilometrov a stavom vozidlá.

Od prvého kontaku s nami až po samotný dovoz a odovzdanie vozidla vás o všetkom detailne informujeme. Dovoz má niekoľko krokov, na ktoré osobne dohliadame a komunikujeme ich so zákaznikom. Vďaka tomuto prístupu sme si získali dôveru mnohých klientov.

V našej ponuke nájdete množstvo áut, ktoré sú uvedené skladom ihned k odberu, alebo skladom to sú konkrétne autá umiestnené vo veľkosklade u nášho partnera v zahraničí a popis umiestnenia na vyhľadávači umiestnenia je skladom. Uvedené autá sú ihneď kedykoľvek odberu.

AUTÁ SKLADOM AJ NA OBJEDNÁVKU

Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletný servis a garantujeme Vám bezproblémový priebeh predaja alebo dovozu. Prinášame komplexné a spoľahlivé služby, vďaka ktorým bude pre vás kúpa vozidla pohodlnejšia a výhodnejšia. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a profesionálne. Kontaktujte nás a my vám pripravíme ponuku ušitú na mieru. Zahraničný trh poskytuje širšiu ponuku vozidiel, to znamená, že zákazník si môže vybraž z viacerých variant, ktoré sú väčšinou v omnoho lepšej cenovej relácii, ako u tunajších predajcov.

Dôkladne preverujeme technický stav vozidla, ako aj jeho pôvod, na mieste u predajcu je každé vozidlo osobne skontrolované našim vyškoleným technikom.

Akonáhle by náš technik pri vozidle zistil, že má vážne nedostatky, alebo že je po havárii, náš klient je o tom okamžite informovaný a v tomto prípade volíme možnosť dovozu iného vozidla, alebo vrátenia finančnej hotovosti klientovi späť do 24 hodín.

Všetky tieto skutočnosti má náš zákazník definované v zálohovej zmluve. Náklady spojené s vycestovaním k vozidlu, v prípade neuskutočnenia kúpy, znáša naša spoločnosť. Našim cieľom je kupovať vozidlá, ktoré budú nehavarované, bez známok poškodení, pretože spokojnosť nášho klienta je pre nás prioritou.

Zabezpečujeme

 • Overenie technického stavu, servisná história
 • Overenie právnych závad
 • Zabezpečíme financovánie vozidlá
 • Zabezpečíme poistenie vozidlá
 • Kontrola originality
 • Overenie VIN čísla, overenie Km
 • Overenie cez asociáciu leasingových spoločností
PONUKA VOZIDIEL SKLADOM všetky špeciálne

ZÁRUKA NA VOZIDLÁ OD NÁS

Na všetkých vozidlách kontrolujeme: stav karosérie a hrúbku laku (či bolo havarované alebo opravované), stav pamäti závad riadiacich jednotiek, stav najazdených kilometrov, servisnou históriu, celkové záznamy dostupných databáz podľa čísla karosérie VIN a celkový technický stav vozidla! Všetky vozidlá sú teda skontrolované po právnej aj technickej stránke a máte teda istotu, že vaše investície do nového vozidla bude jediná A dobrá!

Všetky dovážané autá je garantovaný počet najazdených kilometrov a sú v 100 % stave, majú úplnú a detailnú servisnú históriu, sú nehavarované a nikdy predtým neboli havarované ! Na všetkých našich ponúkaných autách od našich zahraničných partnerov je garancia pôvodu a zároveň aj garancia, že autá neboli zaplavené povodňami alebo poškodené iným druhom živlu /napr. požiarom alebo krupobitím/.

Záruka u nami dovezených automobilov na zákazku aj predaných skladových vozidiel

 • Vždy vidíte fotografie, presný opis aj cenu vozidla
 • Ak zistíme pred kúpou vozidla pri kontrole nejaké nezrovnalosti ihneď vás kontaktujeme
 • Na všetky automobily poskytujeme doživotnú záruku na právne vady a pôvod
 • U všetkých vozidiel preverujeme databáze odcudzených vozidiel, úverových a leasingových spoločností
 • U všetkých vozidiel preverujeme stav tachometra a prípadne i servisné históriu a záznamy STK a poisťovní
 • Každý nami ponúkaný automobil prechádza technickou prehliadkou STK a servisnou prehliadkou v autoservisoch

JASNÁ A TRANSPARENTNÁ CENA ZA DOVOZ AUTOMOBILU NA ZÁKAZKU A ČISTÁ PRAVIDLÁ!

FINANCOVANIE A POISTENIE AUTOMOBILU

Spolupracujeme s renomovanými finančnými inštitúciami a preto Vám dokážeme ponúknuť leasingové alebo úverové financovanie vozidiel vrátane havarijného, povinného zmluvného poistenia a poistenia finančnej straty.

Po výbere a nacenení konkrétneho vozidla spojíme klienta s pracovníkom finančnej spoločnosti, ktorý po upresnení podmienok vypracuje klientovi ponuku. Po jej akceptovaní a zaslaní potrebných dokumentov prebieha schvaľovanie financovania. Pri pozitívnom výsledku a odsúhlasení klientom je vozidlo dovezené na Slovensko. Náš zákazník odchádza na svojom novom vozidle už po podpísaní leasingových zmlúv.

Ponúkame lacné povinné zmluvné poistenie (PZP). Máme pre vás Online porovnanie cien v každej poistovni. Za pár klikov máte k dispozícii dočasnú bielu kartu, ktorú dostanete emailom. Jazdit možete tentýž den. Výpočet ceny prebieha cez jednoduchú poistnú kalkulačku. Poistiť si môžete nie len auto, ale aj iné vozidlá. Po zadání údajov sa vám zobrazí prehľadná tabuľka s jednotlivými ponukami od všetkých poisťovní.

 • Komplexné finančné poradenstvo
 • Vybrané finančné spoločnosti
 • Výhodný autoúver / leasing
 • Výhodné balíky služieb poistenia
 • Predčasné vyplatenia úveru
 • Akontácia od 0%-70%
 • Variabilná doba splácania
 • Splátky podľa svojich potrieb
Máte otázky? Zavolajte dnes!
+421 907 720 911